sklep Unia Grudziądz

Unia Grudziądz – opis firmy i tego co oferuje

Bogata historia jaką posiada Unia Grudziądz

Prowadzisz duże gospodarstwo rolne? Szukasz producenta, który ma szeroką ofertę sprzętu najwyższej jakości? W związku z tym zadajesz sobie pytanie, czy Unia Grudziądz to dobry partner? Przedsiębiorstwo Unia jest marką produkcyjną skupiającą się na sprzęcie do działalności rolniczej z historią sięgająca 139 lat działalności w branży. W ofercie firmy znajduje się ponad kilkadziesiąt maszyn i części do maszyn rolniczych: pługi, siewniki, prasy owijarki oraz inne w szeroko pojętej branży rolniczej. Są to elementy pasujące do ciągników i maszyn rolniczych zarówno polskich, jak i produkcji zachodniej. Przedsiębiorstwo posiada cztery zakłady produkcyjne na terenie kraju tj. Zakłady w Grudziądzu, Brzegu Słupsku i Kątach Wrocławskich zatrudniające 1200 pracowników. Każdy zakład specjalizuje się w innej dziedzinie produkcji maszyn.

Co roku zwiększa się asortyment udostępniany w sklepach, który dzisiaj zawiera ok. 700 pozycji, z których najbardziej znany jest lemiesz Unia Grudziądz. Dzięki doświadczeniu wielu pokoleń wyroby firm charakteryzują się wysoką wytrzymałością i funkcjonalnością. Nadrzędnym celem przedsiębiorstwa jest, aby marka Unia kojarzyła się z produktami o najwyższej jakości oraz nowoczesnym spojrzeniu na branżę maszyn rolniczych.

Elastyczne i profesjonalne podejście do klienta

Klient, który chce skorzystać z oferty Unii, może samodzielnie odwiedzić Unia sklep lub Agromet Brzeg sklep, bądź umówić się na spotkanie w swoim gospodarstwie z przedstawicielem handlowym. Dopasuje on indywidualnie produkty, które będą odpowiadać oczekiwaniom klienta. Jeśli postanowisz zakupić sprzęt dla rolnictwa, to możesz mieć pewność, że tacy klienci nigdy nie zostaną pozbawieni wsparcia. Unia Grudziądz oferuje także kompleksowe szkolenia, służy profesjonalnym doradztwem technicznym. Prowadzi również punkty serwisowe przy każdym zakładzie produkcyjnym. Cieszą się one wysokim profesjonalizmem i posiadają liczne części zamienne. Oczywiście, wychodząc na spotkanie oczekiwań klientów, realizowanie zakupów w sklepach Unii jest możliwe przez internet, wpisując w wyszukiwarkę np. Famarol sklep firmowy. Więc jeśli myślisz nad kupnem najlepszego sprzętu dla rolnictwa, rozważ ofertę Unii.