Jeżeli nasza firma oczekuje nieszablonowego podejścia

Znacznie więcej ludzi decyduje się na stworzenie swojej firmy. Wykonują to z rozmaitych powodów, jednakże najbardziej częstym czynnikiem jest pragnienie pracowania na siebie. Nie licząc biznesplanu oraz odpowiedniego pomysłu, należy dodatkowo porządnie zarządzać swoją spółką. Dla osób, które uprzednio nie miały z tym styczności jest to spore zadanie. Na szczęście z pomocą przychodzi firma Comarch SA oraz jej oprogramowanie ERP.
Firma Comarch SA z centrum zarządzania w Krakowie powstała w latach 90 oraz zajmuje się stwarzaniem oprogramowania do zarządzania spółką. Z oprogramowania tejże korporacji korzysta spora część małych i średnich spółek na świecie. Najbardziej popularnym produktem jest system Comarch ERP, który tworzy się z kilkunastu modułów i jest najbardziej instynktowny w obsłudze. Znajdziemy w nim działy: serwis, księga handlowa, e-sklep, handel, faktury, księga podatkowa, detal, płace i kadry, środki trwałe, bank/kasa, e-pracownik, pulpit menadżera, obieg dokumentów, CRM, analizy business inteligence.
Jeśli nasza firma wymaga niesztampowego podejścia warto skupić się na systemie Comarch ERP Altum. Rekomendowany on jest zwłaszcza dla firm o niezwykle rozmieszczonej strukturze, posiadającej placówki zagraniczne, dla przedsiębiorstw holdingowych rozporządzających grupą przedsiębiorstw. W oprogramowaniu stworzona jest wyjątkowa platforma, za sprawą której damy radę skomputeryzować rutynowe działania i decydować patrząc na prognozy oraz analizy. Dzięki temu możemy skupić się na najbardziej istotnych rzeczach, nie martwiąc się o powtarzające się procesy.
Firma Comarch SA stworzyła też program lojalnościowy Partner Comarch. Wiąże on spółki, które pomagają wdrażać oprogramowanie i zapewniają zaplecze informatyczne dla najnowszych klientów. Aktualnie przeszło dziewięćset korporacji w Polsce jest partnerem Comarch. Agencja Comarch SA w ramach planu oferuje przede wszystkim merytoryczne oraz profesjonalne szkolenia dla swych wspólników. Pomaga dotrzeć do następnych nabywców i deleguje tak zwanego opiekuna, który wspomoże się poznać z przebiegiem wprowadzania aplikacji.
Kompix to firma z Koszalina zaistniała w 95 roku, a od 1998 jest partnerem Comarch. Zajmuje się ona instalowaniem programu u następnych interesantów oraz zapewnia informatyczne zaplecze potrzebne do sporządzenia systemu. Oferuje kompleksową analizę zasobów i potrzeb klienta, a następnie dostarcza należyte wyposażenie między innymi stacje robocze, serwery, terminale, drukarki, strukturalne okablowanie, urządzenia fiskalne, telekomunikacyjny sprzęt. Dodatkowo użytkownik może liczyć na szeroki wachlarz usług IT oraz stałą informatyczną obsługę. Klient wybierając firmę Kompix uzyskuje techniczny serwis, oferowany czas reakcji na zgłaszane kłopoty, dzisiejszą służbę zdalną, szkolenie zatrudnionych z obsługiwania programu i dużo innych rzeczy.
Porządne kierowanie korporacją to klucz do triumfu. Więc warto przeznaczyć chwilę na sprawdzenie oferty Dative i wyznaczenie dla siebie najbardziej korzystnego wariantu.